A A A

Lista judecătorilor

Sediul central Strășeni

Data numirii în funcție

Notă

1.

 OSOIANU Sergiu 

(președinte – 12.05.2017)

30.09.2008

 

2.

 CROITOR Dorina 

(vicepreședinte- 26.07.2017)           

04.03.2011

 

 

3.

 ANDRONIC Tudor

10.03.2014

 

4.

 CHIROȘCA Igor

05.03.2012

 

5.

 CRISTIAN  Diana

21.04.2009

suspendată (27.04.2022)

6.

 GROSU Mihaela

03.12.2014

 

7.

 SLOBODZEAN Silvia

30.12.2015

 

8.

 TALMACI Iana

05.08.2015

 

9.

 NEGURIŢA Veaceslav

05.08.2015

 

Sediul Călărași

Data numirii în funcție

Notă

1.

 BOLOCAN Elena

04.05.2016

 

2.

 LUPAN Elena

11.04.2014

 

3.

 ARHIP Valeriu

04.12.2019

 

4.

 ȚURCAN Silvia

15.03.2017

 

5.

 UCRAINȚEVA Ala

30.06.2017

 

6.

 Vacant