A A A

Felicitare

23 Iunie 2026 | 10

           La data de 23 iunie 2026, cu prilejul Zilei Funcționarului Public, funcționari publici din cadrul Judecătoriei Strășeni au fost distinși cu Diplome de Onoare acordate de Agenția Digitalizare în Justiție și Administrare Judecătorească.

          Distincțiile au fost acordate  în semn de apreciere pentru profesionalismul, integritatea și dedicația manifestate în activitatea juridică, precum și pentru contribuția valoroasă adusă la consolidarea sistemului judecătoresc și la promovarea digitalizării proceselor în domeniul justiției.

Au fost decernate cu Diploma de Onoare:

  • Bălănescu Tatiana;
  • Avornic Maria;
  • Sandu Nicoleta;
  • Cotovoțchii Olga.

        Judecătoria Strășeni adresează sincere felicitări colegelor distinse și își exprimă înalta apreciere pentru responsabilitatea, profesionalismul și devotamentul demonstrate în exercitarea atribuțiilor de serviciu.

      Le urăm multă sănătate, perseverență, realizări profesionale remarcabile și succes continuu în activitatea desfășurată în serviciul justiției și al cetățenilor.

 

Cu deosebită considerație,

Colectivul Judecătoriei Strășeni